POLECAMY

Big Band DLA FRAJDY to idealny zespół na elegancki bankiet, ciekawy koncert, porywający firmowy event, czy sympatyczny rodzinny festyn. Jeśli lubisz wpadające w ucho, profesjonalnie i z poczuciem humoru wykonanie standardy muzyki rozrywkowej i jazzowej, to trafiłeś w dziesiątkę. Zespół powstał w lutym 2013. Choć na razie to raczej „small band” lub raczej „big banda”, ma ambicje być kiedyś big bandem w pełnym składzie. Zespół skupia wokół siebie muzyków zawodowych i grających na wysokim poziomie pasjonatów muzyki.

Niewątpliwą atrakcję i mocny atut zespołu stanowi sekcja instrumentów dętych: saksofony, trąbka, klarnet i puzon. Mocnym fundamentem i ozdobą grupy jest sekcja rytmiczna z wsparciem solowym: perkusja, bas, gitara, instrumenty klawiszowe. Grają w składzie od pięciu do dziesięciu osób, zależnie od potrzeb i możliwości kontrahentów.

W ich wykonaniu usłyszysz hity w rytmach swingu, samby czy bossa novy z repertuaru takich gwiazd jak Frank Sinatra, Louis Armstrong czy Orkiestra Duke’a Ellingtona. Zwolenników mocniejszych brzmień zadowolić mogą zaś utwory grane w rytmie bluesa, rocka czy funk z repertuaru takich gigantów rozrywki jak The Beatles, Jaco Pastorius, Michael Bublé, a także ich autorskie kompozycje.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dla Frajdy?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com