POLECAMY

Wspaniałe lata 90. Jedni pamiętają i mile wracają do tych lat pamięcią, inni dopiero poznają uroki muzycznej historii tej dekady.

Muzyka Italo Disco i… Disco Polo, gatunek muzyczny wywodzący się z Italo Disco, ale oparty na polskich korzeniach. Muzyka, która łączyła i łączy pokolenia, tłumy  na koncertach w warszawskiej Sali Kongresowej, audycje w telewizji Polsat i nie tylko, występy sylwestrowe w TVP, gale muzyki chodnikowej, bo i tak niektórzy tą odmianę muzyki nazywali. Fajna atmosfera i zawsze miła zabawa, ach ten wspomnień czar… ale czy aby tylko? Ta muzyka jest do dzisiaj z Wami, nadal się rozwija, przychodzą nowi wykonawcy, czasami także wracają starzy, a sam gatunek Disco Polo wciąż uparcie zdobywa nowych wielbicieli.

Din Dong jest z tą historią ściśle związany. Zespół rozpoczął swoją działalność na początku lat 90. Pierwotny skład zespołu to: Artur Kropiewnicki (Założyciel, Inicjator), Adam Lapicz i Robert Konopka. Chwilę później do zespołu dołączyli: Andrzej Kamiński i Jan Bańkowski. Właśnie w tym składzie zespół odnosił największe sukcesy, wydając w sumie cztery płyty: „Weź moje serce”, „W moich snach”, „Jasnowłosa Kasia” oraz „Mały świat”, współpracując z firmą fonograficzną BlueStar. Największe przeboje zespołu w tamtych czasach to: „Czarne konie”, „Jasnowłosa Kasia”, „Czarne oczy”, „Białe łabędzie” oraz „Mały świat”. Din Dong zagrał masę koncertów, nagrał kilka teledysków, i gościł w wielu programach telewizyjnych – łącznie z sylwestrowymi koncertami w TVP 1.

Teraz mają Państwo niebywałą okazję przypomnieć sobie klimat lat 90. i nie tylko, mogąc usłyszeć raz jeszcze zespół Din Dong i jego stare przeboje w nowych aranżacjach; oraz nowe piosenki, które być może już niebawem staną się właśnie dzięki wam hitami. Oto nowy Din Dong! Reaktywacja na 20. urodziny grupy. Sto lat i miłej zabawy !

Chcesz zorganizować koncert zespołu Din Dong? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com