POLECAMY

Darek Nowicki to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy specjalizujący się w muzyce rozrywkowej. Karierę rozpoczął w słynnym Teatrze Rozrywki w Chorzowie, gdzie wraz ze szkolnymi kolegami Ryszardem Riedlem (Dżem) i Mirosławem Bregułą (Universe) wystąpił w wielkim widowisku muzycznym K. Gartner i E. Brylla „Pozłacany Warkocz”.

Nad jego wokalem czuwają takie sławy jak Renata Danel, Norbert Blacha czy Juliusz Kamil Kuźnik. W chórkach nagrań studyjnych występują gwiazdy polskiej estrady: Kasia Klich, Kuba Badach, Kamil Kuźnik, Justyna Dziuba i wielu innych. Jego nadwornym tekściarzem jest Julian Matej. Wydał ponad 20 albumów, z czego 9 otrzymało status złotej płyty i jednej platyny.
Występował w znanych polskich zespołach. To także zdobywca wielu nagród i wyróżnień na festiwalach w kraju i za granicą. Występował na wszystkich kontynentach, grając dla Polonii, która nazywała go „Ambasadorem Polskiej Piosenki Najchętniej Słuchanej”. Wielokrotnie koncertował na krajowych festiwalach. Jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Artystów Wykonawców Muzyki Rozrywkowej. W pełni zasługuje na sympatię już dwóch pokoleń miłośników polskiej piosenki.

Darek Nowicki i grupa ABC oferują następujące programy:

  • WIELKA GALA BIESIADNA,
  • ZŁOTE POLSKIE PRZEBOJE,
  • PRZEBOJE FESTIWALI OPOLSKICH,
  • ZŁOTE PRZEBOJE DISCO POLO,
  • PRZEBOJE ŚWIATA,
  • PROGRAM NA DZIEŃ MATKI – WSZYSTKIM MATKOM ŚWIATA,
  • BIESIADA POLSKA,
  • BIESIADA DOŻYNKOWA.
Złote przeboje Disco Polo
Darek Nowicki wraz z grupami Carmen i Romantic od 1994 roku podbija polską scenę swoimi hitami „Ostatnie tango w Paryżu”, „Gorzkie wino, słodki grzech”, „Srebrzysty księżyc”, „Żółte tulipany”. Bryluje już od ponad 20 lat jako gwiazda tego nurtu. Jego teledyski są ozdobą telewizji. Koncertuje dla Polonii na całym świecie, bijąc rekordy popularności. Jego piosenka „A tyle mogło być” zaśpiewana w duecie z Zenkiem Martyniukiem to hit 20-lecia telewizji Polsat. Darek Nowicki ciągle śpiewa i nagrywa – jest zawsze w wyśmienitej formie!

Chcesz zorganizować koncert Darka Nowickiego? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com