POLECAMY

3 miliony sprzedanych płyt na całym świecie, dziesiątki wyróżnień tj. MTV czy EMA, największe hity w popowo-rockowych aranżacjach! DANZEL (Johan Waem) pochodzi z Belgii. Doskonały wokalista oraz multiinstrumentalista promujący muzykę pop i dance. W 2004 roku zadebiutował utworem „Pump It Up”. W bardzo krótkim czasie pojawił się na listach przebojów w kilkunastu krajach Europy, co dało Artyście dużą popularność. Na swoim koncie ma wydanych kilka albumów, z których pochodzą znane przeboje: „Pump It Up”, „You Are All Of That”, „Put Your Hands Up”, „My Arms Keep Missing You”, „You Spin Me Round”, „Jump”.

Jego płyty wydawane są w całej Europie. Doceniany, wyróżniany, nagradzany na festiwalach wysokiej rangi, tj. „MTV Music Awards w Rosji” w 2005 roku. W Polsce w 2006 roku na festiwalu ESKA MUSIC AWARDS 2005 jako najlepszy zagraniczny Artysta. Danzel jest jedną z najważniejszych i barwniejszych postaci muzyki tanecznej, a jego utwory są ciągle grane przez DJ-ów na całym świecie. Pełne energii koncerty zaskakują publiczność powodując niezapomniane wrażenia!

W 2017 roku Danzel wyruszył w europejską trasę koncertową „DANZEL LIVE TOUR 2017”. Trasa odbędzie się w wielu krajach Europy, m.in. w Rosji, Austrii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Szwecji oraz Polsce. Z uwagi na wielką popularność Danzela w Polsce zapraszamy również Państwa do współpracy. Fenomenalny koncert na żywo z zespołem lub tancerkami. Pełny energii, muzyczno – taneczny show znakomicie odbierany przez polską publiczność!

Na koncercie Danzel wykonuje między innymi: „Pump it up”, „You spin me round”, „My arms keep missing you”, „What is life” czy „Under Arrest”. Światowe covery: Metallica – Nothing else matters, Bruno Mars – Grenade, David Guetta & Chris Willis – Love is gone i inne.

Poza samym koncertem wchodzącym w skład trasy, oferujemy pakiet promujący imprezę, na który składa się nagranie zapowiedzi audio i video przez Danzela. Zapowiedź promującą i zachęcającą do wzięcia udziału w imprezie z udziałem Danzela będą mogli Państwo publikować w radio, telewizji oraz internecie. Są to ciekawe świadczenia promocyjne, za które nie muszą Państwo płacić.

Chcesz zorganizować koncert Danzela?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com