POLECAMY

Szukasz pomysłu na niezapomniany, ekscytujący i oryginalny event? Skorzystaj z ich atrakcji! Szczególnie polecamy TANIEC W KIELICHU, MAGIC LED SHOW, TANIEC POWIETRZNY NA KOLE i wiele innych! Organizujesz wieczór panieński, wieczór kawalerski lub inną imprezę? A może urodziny lub imieniny? Zobacz w akcji grupę Dancing Models!

W ofercie:

TANIEC W KIELICHU

To nowy show w ofercie. Profesjonalna tancerka wykonuje ekskluzywny pokaz tańca w szklanym kielichu.

MAGIC LED SHOW

Unikatowy i wyjątkowy show, który przeniesie widza do świata magii i fantazji, a efekty światła ledowego pozostawią niezapomniane wrażenia.

LOLLIPOP – TAŃCZĄCA POZYTYWKA

Zupełna nowość na polskim rynku atrakcji eventowych. Jest to połączenie wolnostojącej rurki do pole dance z kołem cyrkowym, które również się obraca. Profesjonalna tancerka z przygotowaniem akrobatycznym wykonuje na kole efektowne akrobacje połączone z tańcem.

HOSTESSY W MOBILNYCH BARACH LED

Śliczne hostessy w barach ledowych to wspaniałe uzupełnienie każdego eventu, będzie to element skutecznie przykuwający uwagę. Istnieje możliwość, by wyposażyć je w specjalne podstawki na kieliszki (na shoty, welcome drinki czy nawet pod puszki). Zamocowane podstawki sprawiają wrażenie jakby również świeciły.

TANIEC POWIETRZNY NA KOLE

To innowacyjny spektakl w wykonaniu tancerki wykonującej choreografię z elementami gimnastyki artystycznej na kole cyrkowym.

DUET AKROBATYCZNY

Romantyczna historia dwojga kochanków pełna namiętności i pasji, opowiedziana poprzez taniec.

AKROBACJE NA KOLE

Opowieść kochanków walczących o dominację nad kołem, a przede wszystkim o siebie.

TANIEC Z OGNIEM

Specjalnie przygotowana choreografia sprawi, że widz zostanie przeniesiony do świata płonącej magii.

Chcesz zorganizować występ grupy Dancing Models?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com