POLECAMY

Nudne występy prestidigitatorów? Zostawmy je ludziom bez wyobraźni. Warto, aby goście zapamiętali show na bardzo długo. Damian Kość świetnie to rozumie, dlatego ma coś absolutnie nietypowego. To „coś”, co sprawi, że Państwa impreza na pewno będzie wspominana przez uczestników z emocjami i wypiekami na twarzy. Damian wprawił już jury programu „Mam Talent!” w osłupienie! Wystąpił, by pokazać to, co szlifował przez lata pod okiem najlepszych na świecie.

„Imagination Magic” to owoc osobistych doświadczeń Artysty, zebranych podczas 15-letniej pracy, skondensowany w 30-minutowy występ, który porwałby nawet Lożę Szyderców z „Muppet Show”. Wybuchowa mieszanka dobrej zabawy i magii z najwyższej półki. Pokaz składa się z trzech części: Intro, Iluzja Kontaktowa oraz Wielki Finał.

Intro
Wstęp jak u Hitchcocka, zaczyna się od trzęsienia ziemi, a potem emocje już tylko rosną! To widowiskowe i energiczne efekty magiczne prezentowane przy żywiołowej muzyce, podczas której dzieją się prawdziwe cuda, np. znika 15-kilogramowe radio…

Iluzja Kontaktowa

4 elementy, które sprawiają, że magia zaczyna działać! To nie tylko magia, to przede wszystkim zabawa, w której widzowie czarują razem z iluzjonistą. Starannie dobrane efekty gwarantują uniknięcie nudy i głośne salwy śmiechu! Połączone różne style iluzji takie jak: lewitacja, teleportacja i uwalnianie. Różnorodność prezentowanych efektów sprawia, że publiczność nie może doczekać się następnego numeru!

Wielki Finał

Po nim większości publiki pospadają z nóg buty. To zdecydowanie najbardziej spektakularna sztuczka. Gwarancja, że „jak on to zrobił” będzie najczęściej zadawanym pytaniem wieczoru! Finalny efekt dobierany jest indywidualnie do każdej imprezy – dzięki temu prawdopodobieństwo pozostawienia towarzystwa z otwartymi ze zdziwienia oczami jest jeszcze większe. Jednym z takich efektów jest np. pojawienie w ciągu sekundy miliona dolarów!

„MikroMagic” to połączenie 15 lat doświadczenia pracy z publicznością, efekty udoskonalane pod okiem mistrzów iluzji z całego świata w kat. iluzji stolikowej oraz niebanalne, starannie dobrane triki. Cała magia dzieje się tuż przed oczami widzów – na wyciągnięcie ręki, najczęściej – w dłoniach widzów! Pożyczona i podpisana przez widza moneta wygina się w JEGO dłoni, pokazane jest, jak znaleźć kartę za pomocą zmysłu smaku, w ciągu zaledwie sekundy moneta teleportuje się z dłoni iluzjonisty do dłoni widza oraz moneta iluzjonisty zmienia się w telefon widza, który cały czas był schowany w kieszeni – to tylko kilka trików z szerokiej gamy efektów. Czarowanie odbywa się dosłownie ze wszystkim, każdym przedmiotem codziennego użytku – karty, monety, długopisy, papierosy, chusteczki, pierścionki i wiele, wiele więcej! Elastyczność i widowiskowość tej dziedziny iluzji sprawia, że idealnie nadaje się ona na każdego rodzaju uroczystości!

The Dream

Pokaz iluzji z wykorzystaniem gabarytowych rekwizytów. Widowiskowa magia, okraszona fabułą i motywem przewodnim oraz humorem w dobrym smaku. W pokazie zawsze przygotowywany jest jeden efekt związany z tematyką imprezy, np. z logiem Klienta.

Chcesz zorganizować występ Damiana Kości? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com