POLECAMY

Maciej Duda „DAMATUS” – iluzjonista, artysta estradowy, aktor, konferansjer – wodzirej. Od 1989 r. czynny uczestnik Międzynarodowych Kongresów Prestidigitatorskich w kraju i poza jego granicami. Występował m.in. w Polsce, Niemczech, Czechach, Austrii, Szwecji, na Słowacji i Węgrzech, gdzie większość jego występów uhonorowana została głównymi nagrodami.
Zdobywając wiedzę i umiejętności iluzjonistyczne u najlepszych specjalistów tego gatunku sztuki w kraju i za granicą oraz zgłębiając tajemnicę pracy estradowej na wydziale aktorsko – impresaryjnym, postanawia połączyć te dwie jakże rzadkie umiejętności i zostać prekursorem nowego kierunku iluzjonistyczno – estradowego. Owocuje to licznymi pokazami dla publiczności, począwszy od widowni kilkunastoosobowej, a skończywszy na kilkutysięcznej.
Błyskotliwość, żart, połączenie tekstu mówionego ze spektakularnymi efektami iluzjonistycznymi sprawia, że programy prezentowane przez Macieja budzą aplauz zarówno podczas małych bankietów, jak również dużych imprez masowych.
Należy wspomnieć, że oprócz pokazów iluzjonistycznych, zajmuje się on prowadzeniem imprez estradowych, konsultacjami teatralno – filmowymi, warsztatami iluzjonistycznymi, pracą dziennikarską, działalnością charytatywną. Znany w kręgach artystycznych i biznesowych, dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno w programach dla dzieci, młodzieży jak i widzów dorosłych.
Jego niezwykła kreatywność pozwala dopasować programy pod kątem indywidualnych wymagań kontrahenta.
Oferta programowa:
– Pokazy iluzji scenicznej i mikroiluzji,
– Przedstawienia teatralno – prestidigitatorskie,
– Nauka iluzji,
– Konferansjer – Wodzirej (andrzejki, bale karnawałowe, mikołajki, sylwester, festyny rodzinne, imprezy okolicznościowe i inne).

Chcesz zaangażować Damatusa? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com