POLECAMY

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa to silna grupa pochodząca z Danii. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory.
Muzyka zespołu Czesław Śpiewa jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z członków grupy. Muzycy zabierają swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.
Zespół ma na swoim koncie prawie 20 milionów wyświetleń pierwszego, wielkiego hitu „Maszynka do Świerkania”, który podbił listy przebojów zdobywając m.in. pierwsze miejsce w radiowej „Trójce”. Pierwszy album „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy, a kolejny- „POP”- pokrył się podwójną Platyną. Ten wynik to gwarancja tego, że zespół Czesław Śpiewa ma rzesze fanów, którzy z pewnością czekają na jego koncerty.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Czesław Śpiewa?  zadzwoń   604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com