POLECAMY

Muzyczno-taneczny show pełen orientalnej zmysłowości, cygańskiego temperamentu, finezji hiszpańskiego flamenco, a dla duszy – romansów rosyjskich. W programie pełnym wigoru i radości życia zabrzmią najwspanialsze hity cygańskie. Cudowna autentyczna muzyka cygańska, śpiew i taniec, a także niesamowite stroje cygańskie stwarzają niezapomnianą atmosferę i wprowadzają widzów w zaczarowany i tajemniczy świat Romów.

Elena Rutkowska jest utalentowaną aktorką o wielkich możliwościach interpretacyjnych i muzycznych. Niezwykłe uzdolnienia muzyczne pozwalają jej śpiewać muzykę „wiecznych wędrowców” ze swobodą i charyzmą. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Kijowie. Od wielu lat mieszka i pracuje w Polsce. Dotychczasowy dorobek artystyczny Eleny Rutkowskiej to m.in. występy w teatrze „Buffo”, trzy nagrane albumy, role w serialach telewizyjnych „Lokatorzy” i „Pitbull”.

Walory jej talentu docenili Edyta Geppert i Michał Bajor, z którymi występowała w duetach w recitalach tych artystów. Gazeta Muzyczna bardzo trafnie określiła Elenę Rutkowską: „Wyjątkowej urody aktorka filmowa i teatralna oraz piosenkarka. Pełna temperamentu porywa w rytm egzotycznej cygańskiej muzyki, tęskni za dziką, romantyczną miłością. W romansach tworzy charyzmatyczny czar, narzucając swoją zmysłowość każdej widowni”.

Elvis Nath to wokalista i gitarzysta, zdobywca nagrody Grand Prix w ogólnopolskim konkursie piosenki Elvisa Presleya w 2007 r.

Oryginalna uroda artystów zespołu „Cygańskie Czary” i ich interpretacja utworów gwarantują odbiorcy niezapomniane przeżycia, wspaniałą zabawę, jakość wykonania programu na wysokim poziomie. Program ma bardzo dobry odbiór na dużych scenach, jak również w warunkach kameralnych (konferencje, spotkania integracyjne firm, imprezy plenerowe oraz wesela itp.).

W ofercie również Rewia Bałkańska.

W Rewii Bałkańskiej zabrzmią między innymi znane hity z filmów Emira Kusturicy, jak i nowe kompozycje inspirowane nowoczesnymi brzmieniami. Wielokulturowość muzyki bałkańskiej pozwoli każdemu odczuć pełen żywiołu, namiętności, temperamentu i wzruszeń świat. Kolorytu dodaje muzyka romska, która od wieków mocno zaznaczyła swoją obecność na Bałkanach. Elena ma korzenie chorwackie, a do tego obdarzona jest talentem wokalnym i aktorskim. Interpretacje muzyczne solistki projektu zasługują na szczególną uwagę. Wielkim atutem Rewii jest nowoczesne podejście do ludowego oryginału w niebanalnych aranżacjach.

Program ten zabierze Państwa w podróż pełną wrażeń po różnych krainach Półwyspu Bałkańskiego. Muzyka bałkańska w wykonaniu Eleny Rutkowskiej niesie niesamowity ładunek emocji i energii, a polskie teksty pozwalają zrozumieć inną kulturę i poszerzyć muzyczny dialog.

Chcesz zorganizować rewię Cygańskie Czary?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com