POLECAMY

Cristo Dance – pseudonim artystyczny, pod którym lider Krzysztof Zieliński ukrywa obecnie swoją prawdziwą twarz i interesującą osobowość muzyczną. Z ogromną pasją spełnia się jako wodzirej różnego rodzaju imprez, piosenkarz i muzyk oraz autor tekstów i lider zespołu. Jest osobą lubiącą wszelkiego rodzaju wyzwania życiowe. W 1992 roku ukończył Szkołę Muzyczną, gdzie po czteroletniej nauce, opanował grę na akordeonie oraz instrumentach klawiszowych i niecierpliwie oczekiwał, kiedy życie podsunie mu możliwość wykorzystania wrodzonego talentu i nabytych umiejętności.

Kilka lat później w roku 1995 wraz z grupą przyjaciół zagrał swoją pierwszą, publiczną imprezę i od tamtej pory czerpie i pogłębia nieustannie swoje doświadczenie estradowe na wszelkiego rodzaju występach oraz balach okolicznościowych (wesela, zabawy, jubileusze, festyny i inne). Zawsze dostrzega radość z uprawiania muzyki i pragnie dzielić się swoim zadowoleniem z każdą, nawet niewielką publicznością.

Oprócz niego zespół tworzą:

Igor Wasiewicz-Pawlaczyk – perkusista

Sławomir Gąsiorek – gitarzysta

Bartosz Miętkiewski Dj Baks

Chcesz zorganizować koncert zespołu Cristo Dance?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com