POLECAMY

Creative to polski zespół pochodzący z Lubienia Kujawskiego. Jego skład tworzy rodzeństwo: Mateusz i Kasia. Creative powstał na początku 2015 roku. Liderem, kompozytorem oraz tekściarzem i wokalistą jest Mateusz Jarmusz, choć oficjalnie, pod swoim imieniem i nazwiskiem zaczął śpiewać w maju 2012 roku. W 2014 roku zdobył III miejsce na III Festiwalu Muzyki Tanecznej w Choceniu. Po tym sukcesie występował prawie w całej Polsce, m.in. we Włocławku, Olsztynie, Łodzi oraz na Kortowiadach. W maju 2016 roku do zespołu dołączyła wokalistka Kasia, która jest siostrą Mateusza, i od tego momentu czaruje wszystkich swoim głosem. W lipcu 2016 roku zespół przystąpił do konkursu na V Festiwalu Muzyki Tanecznej, na którym zdobył II miejsce spośród 17 zespołów i wokalistów. W 2017 roku Mateusz wraz z całym zespołem świętował 5-lecie działalności artystycznej i z tego powodu odbył się w Łodzi mały jubileusz, podczas którego zespół otrzymał nagrodę specjalną. 9 czerwca 2018 roku zespół wydał debiutancki album pt „Gdzie szukać ciebie mam”.

Zespół Creative znany jest m.in. z utworów „Gdzie szukać ciebie mam”, „Oczy”, „Gorzkie Łzy”. Grupa nie zwalnia tempa i pracuje nad kolejnymi nowymi utworami, które już wkrótce zaprezentuje.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Creative ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com