POLECAMY

Zespół „Corazón Flamenco” istnieje od 2006r.

Tworzy go kilku niezwykłych muzyków od lat zajmujących się muzyką Flamenco. Każdy z nich nabierał doświadczenia pracując z różnymi formacjami flamenco w kraju i za granicą. Od dwóch lat tworzą zespół , który zdobywa coraz większe uznanie i popularność w Polsce. Na stałe współpracują z Teatrem Tańca NTF. Ich niepowtarzalna energia, profesjonalizm i przede wszystkim duch południowej Hiszpanii tworzą unikalne w naszym kraju spektakle sztuki Flamenco. Różnorodny repertuar – począwszy od tradycyjnych form tańca i śpiewu po rytmiczne utwory, aż po nowoczesne flamenco – sprawia, że zespół odnosi sukcesy na różnego rodzaju imprezach i festiwalach.
Corazon Flamenco – cztery serca, które biją w jednym rytmie – FLAMENCO
Corazón Flamenco to projekt najlepszych w Polsce artystów, zajmujących się niezwykłą sztuką. To spotkanie czterech osób z czterech miast Polski – ich nieokiełznany temperament, pasja i wieloletnie doświadczenie sceniczne są gwarancją niezapomnianego wieczoru. Cały zespół występuje obecnie w spektaklu Carmen Concierto warszawskiego Teatru Tańca NTF, każdy z osobna ma jednak na koncie wiele innych działań. Muzycy współpracują także z innymi składami Flamenco w Polsce i Berlinie. Prowadzą warsztaty w szkołach Flamenco w całej Polsce. Corazón Flamenco to czysta energia, pasja i prawdziwe Flamenco. Nic dodać, nic ująć. Ich siłą jest doświadczenie, niezwykły talent każdego z muzyków, a także jak sama nazwa wskazuje serce (corazón) do muzyki Flamenco.
Wspólnie tworzą muzykę do Teatru Tańca Flamenco „Carmen Concierto”.
W ostatnim roku zagrali kilkaset koncertów na terenie Polski.
Trudno to opisać ale ich serce naprawdę wybija ten niezwykły rytm południowej Hiszpanii.

Chcesz zorganizować występ Corazon Flamenco?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com