POLECAMY

Ta łódzka grupa ma opinię jednego z najbardziej buntowniczych zespołów polskiej sceny rozrywkowej. Wyróżnia ich charakterystyczne, ostre, punkowe brzmienie gitar, kontrowersyjne teksty, wyraźny bas i duża doza elektroniki. W skład grupy wchodzą: Krzysztof Ostrowski (śpiew), Jakub Wandachowicz (gitara basowa), Marcin Kowalski (gitara), Jacek Fraś (perkusja), Kamil Łazikowski (instrumenty klawiszowe), Wojciech Michalec (gitara).
Muzycy mają na koncie wyróżnienia na festiwalu TOPtrendy, otrzymali nominacje w 2002 i 2003 roku do Fryderyków – nagród polskiego przemysłu muzycznego, nagradzani byli również przez magazyny rockowe i słuchaczy radiowych.

CKOD są aktywni nie tylko w kraju, ale także za granicą. Doczekali się zagranicznych wydań swojej płyty zatytułowanej “Cool Kids od Death” m.in. w Niemczech i Japonii. W ostatnich latach występowali jako support takich artystów jak Lenny Kravitz czy Iggy Pop i The Stooges.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Cool Kids of Death?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com