POLECAMY

Każdy z nich – kreatywnych profesjonalistów doskonale wie, czym kierują się Klienci przy doborze określonej marki. Jednak każdy często zastanawia się dlaczego istnieją marki, które idąc pod prąd uzyskują tak niesamowite wyniki? Confetti Art od lat czerpie inspirację z osób, które wyróżniają się w swojej pracy EFEKTYWNOŚCIĄ. Odkryli wspólnie, że gdy prezentacji marki towarzyszy element zaskoczenia i spontanicznej radości – uśmiechu, Klienci lepiej zapamiętują to wydarzenie oraz samą markę – na dłużej. Zawsze są do Państwa dyspozycji, mogą pomóc i sprawić, aby Państwa marka została zapamiętana na dłużej.

W ofercie:

Pokazy confetti – to synonim radości, świętowania i zabawy, która na długo zapada w pamięć. Confetti wyzwala w uczestnikach niezapomniane emocje, podkreśla wyjątkowość chwili i upamiętnia wiele ważnych momentów. Pokaz confetti może być zrealizowany w każdej przestrzeni, jest bezpieczny, bezwonny. Confetti może być w dowolnym kształcie i kolorze, zrobione jest z ekologicznych, niepalnych materiałów z atestami. Wysoka jakość materiałów oraz wydajne maszyny pozwalają realizować widowiskowe pokazy z pełnym profesjonalizmem.

Magic Ball – to niespotykany efekt iluminacji. Święcące, latające kule tworzą niesamowitą atmosferę dając nieograniczone możliwości do kreacji scenografii w wymagających obiektach. Dają ogromną elastyczność reżyserom wydarzeń specjalnych, są zasilane bezprzewodowo i świecą minimum 12 godzin. Mają łatwy system montowania, ponieważ pompowane są helem i montuje się je do podłogi lub też stołu za pomocą żyłki.
Bańki mydlane – wprowadzają magiczną aurę i bajkowe skojarzenia. Wyzwalają radość i zaangażowanie publiczności, szczególnie tej najmłodszej. Niezastąpione w plenerze. Podczas pokazu nawet do 6000 baniek na minutę może unosić się do wysokości ok. 10 m. Dzięki najnowszym technologiom można uzyskać efekt świecenia baniek w świetle ultrafioletowym. Bańki są idealne podczas uroczystości weselnych, imprez dziecięcych, koncertów i innych wyjątkowych chwil.
Magiczne balony – to sztuka pokazywania Państwa Marki poprzez zabawę i radość. Magiczne Balony zaskoczą wszystkich nawet najbardziej wybrednych Klientów. Napełniane są specjalną mieszanką gazów. Unoszą się w górę aby za chwilę znaleźć się na wysokości Twoich oczu. Napędzane są ruchem powietrza w pomieszczeniu dodatkowymi atut to możliwość nadruku w pełnym kolorze ze wzornika Pantone. Magiczne Balony są doskonałym prezentem dla gości po każdym rodzaju event ich żywotność to 7 dni.
Śnieg – bardzo realistyczny efekt zimy i padającego śniegu może posłużyć jako m.in. scenografia do pokazu mody czy sesji zdjęciowych. Wspaniały efekt śniegu może zostać zrealizowany w każdych warunkach i scenerii. Można wywołać „opady śniegu” o każdej porze roku, w każdym miejscu. Efekt śniegu jest bezpieczny, bezzapachowy, antypoślizgowy. Kurtyna śnieżna działa tak cicho, że można przy niej ustawiać nawet mikrofony.
Serpentyny – wystrzały serpentyn w kulminacyjnych momentach podkreślają doniosłość wydarzeń i na długo zapisują się w pamięci. Fontanny wystrzelonych serpentyn spadające na uczestników wyzwalają niespotykane emocje. Wielobarwne, o różnych długościach i szerokościach, zrobione z niepalnych, ekologicznych materiałów mają zastosowanie zarówno w imprezach masowych, na boiskach, w halach jak i eleganckich przestrzeniach.
Fontanny lodowe – fontanny lodowe gwarantują mocne zaskoczenie i wyeksponowanie kulminującego momentu podczas wszelkich eventów. Słupy zimnej pary pojawiają się w ułamku sekundy i szybko też znikają nie pozostawiając po sobie dymu ani zapachu. Są całkowicie bezpieczne, można zainstalować je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz niezależnie od pory dnia. Wystrzały fontann lodowych zapewniają efekt fajerwerków nie pozostawiając żadnego zapachu dymu ani siarki.
Magic Ball for the Brand – stworzony po to, aby marka została zauważona i zapamiętana przez Klienta na dłużej. Prezentacja marki w atmosferze zabawy ma na celu wywołanie unikalnych i twórczych obrazów atrakcyjnych dla kamer i fotoreporterów.
FX Reklama – efekty specjalne realizowane przez Confetti Art mają doskonałe zastosowanie podczas produkcji reklamowych i filmowych. W dowolnym miejscu i czasie możemy zorganizować opady śniegu, wystrzały confetti i serpentyn, wypuścić tysiące baniek mydlanych i słupy fontann lodowych. Jesteśmy też gotowi przygotować scenariusz na nietypowe, dotąd niespotykane efekty specjalne.

Chcesz zaangażować Confetti Art? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com