POLECAMY

Ten zespół profesjonalnie zadba o śląską oprawę muzyczną na festynach, koncertach, dożynkach, biesiadach, oktoberfestach oraz innych uroczystościach gminnych i imprezach kulturalnych. Cały koncert jest zaśpiewany na żywo, bez playbacków. W swoim repertuarze zespół posiada przede wszystkim autorskie utwory zaśpiewane po śląsku, ale również piosenki biesiadne wykonywane razem z publicznością. Na śląskiej scenie grupa znana jest z piosenek z jodłowaniem na żywo.

Artyści na scenie śląskiej występują w stylizowanych strojach (m.in. śląskich i bawarskich), wyróżniających spośród tłumu. Częsta ich zmiana wpływa na różnorodność i atrakcyjność koncertu.

Zespół koncertuje w całej Polsce, ale także w Niemczech, Austrii, na Węgrzech, w Szwajcarii oraz Czechach. Teledyski do utworów można zobaczyć w telewizji TVS, TV TRWAM oraz TVT. Piosenki emitowane są przez wiele rozgłośni radiowych, m.in. Radio Silesia, Radio Piekary, Radio Vanessa, Radio Fest, Radio Opole.

Na swoim koncie grupa ma już 4 płyty szlagierowe i 1 płytę z kolędami i pastorałkami. Claudia i Kasia są autorkami zarówno słów, jak i muzyki do swoich piosenek. Na scenie śląskiej występują od 18lat!

Chcesz zorganizować koncert Claudii i Kasi Chwołka ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com