POLECAMY

Cezary Pazura ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów i twórcą autorskiego kabaretu. Zagrał w ponad 60 filmach produkcji polskiej, austriackiej i niemieckiej. Cezary Pazura to wielokrotny laureat Złotej Kaczki. W 1991 i 1996 roku otrzymał Złote Lwy Gdańskie. Rola w filmie „Psy 2. Ostatnia Krew” przyniosła mu nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Valenciennes. Grał m.in. u Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, Juliusza Machulskiego, Władysława Pasikowskiego. Niezapomniane aktorskie kreacje stworzył w filmach: „Sztos”, „Chłopaki nie płaczą”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Kiler”, „Ajlawju”, „Szczęśliwego Nowego Jorku”. Komedia gangsterska „Weekend” jest jego debiutem reżyserskim, wyprodukowanym przez własną firmę producencką Cezar 10. W styczniu 2012 roku swoją premierę miała kontynuacja kultowej komedii „Sztos”, gdzie Cezary Pazura zagrał jedną z głównych ról, a jego firma wyprodukowała film.

Jego program jest w formie stand-up. Opowiada o swoich spostrzeżeniach w pierwszej osobie. Porusza temat swojej kariery aktorskiej i pracy w tym zawodzie, wszystko z dużym dystansem i w krzywym zwierciadle. Motywem przewodnim najnowszej propozycji jest upływający czas i skutki, jakie niesie to dla aktora i człowieka. Dzieci to jego ulubiony temat, z którym ma związanych mnóstwo gagów i żartów. Z tematu dzieci płynnie przechodzi do skeczu, który nazywa „Koncert dinozaurów”. Na oczach widzów maluje perypetie starszych ludzi na koncercie podstarzałego zespołu rockowego. Kolejnym wątkiem jest spostrzeżenie, że każdy człowiek długo wykonujący swój zawód, patrzy na świat przez pryzmat wykonywanej pracy, co niesie ze sobą dużą dawkę humoru. Ten skecz nosi nazwę „Skaza zawodowa”. Ciągiem logicznym do niego jest kolejny temat, w którym Cezary zabawnie udowadnia, że kobiety mało wiedzą o mężczyznach i to on zdradza im „całą prawdę” o nich. Następnie artysta wspomina o nieuchronnej emeryturze we fragmencie pt. „List z ZUS-u”. 
Występ kończy się życzeniami zawsze dopasowanymi do okoliczności: miejsca i czasu występu. Tytuł programu „Wujek Czarek na żywo” świadomie nawiązuje do kanału na portalu YouTube, gdzie pod tą nazwą Cezary Pazura zgromadził już ponad 600.000 subskrybentów. 

Chcesz zaangażować Cezarego Pazurę ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com