POLECAMY

Zespół istnieje od 1989 roku, więc rok 2019 jest jubileuszowym, 30. rokiem w ich karierze. To wyjątkowa data i z tej okazji proponujemy niesamowity koncert tej grupy. Setlista zawierać będzie utwory z całego dorobku CETI oraz utwory zespołu Turbo, których twórcą jest Grzegorz Kupczyk. Na pewno pojawi się też nowy materiał, gdyż zespół intensywnie pracuje nad nim. Sezon letni wpisuje się w festiwale, gdzie na dużych scenach, w pełnej krasie można zobaczyć kunszt zespołu i usłyszeć mocny, doskonały wokal Grzegorza Kupczyka.
CETI został doceniony m.in. przez zespół DEEP PURPLE i wystąpił jako gość specjalny na wspólnym koncercie, który został zapisany jako jeden z najbardziej pokazowych gigów ostatnich lat. Rok 2017 zapisał się koncertem CETI na „Metalmanii” oraz genialnym występem  w warszawskiej „Progresji” przy okazji wyjątkowego koncertu – „Dio Returns”. Ronnie James Dio pojawił się na scenie jako hologram, towarzysząc swojemu zespołowi. Muzycy DIO, gościnnie Tim „Ripper” Owens oraz Oni Logan (Lynch Mob) szczerze gratulowali występu Kupczykowi. Zespół CETI olśnił muzyków i zebraną publiczność.

Chcesz zorganizować koncert zespołu CETI ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com