POLECAMY

Kapela “Centusie” powstała w 1981 roku. “Centusie” to zespół propagujący folklor miejski. Jej liderem i założycielem jest Antoni Kalicki, autor większości wykonywanych piosenek, których ma w swoim dorobku ponad 220. Kapela podwórkowa, to ludzie – ich śpiew i muzyka, może bez patosu ale z charakterem, sercem i duszą. Potrafią czarować, wzruszać, rozweselać, pokazać że życie ma swój radosny wymiar i w tym właśnie wymiarze jest miejsce dla każdego.
W repertuarze kapeli znajdziemy piosenki o Krakowie, piosenki retro, biesiadne i okolicznościowe (np dla dyrektorów odchodzących na emeryturę, jubilatów obchodzących rocznicę urodzin, program podczas błogosławieństwa i wyprowadzenia pary młodych jak i ceremonii weselnej). “Centusie” często są zapraszani na wesela z półgodzinnym programem jako niespodzianka. Kapela “Centusie” z Krakowa to piosenki na każdą okazję i dla każdego coś miłego.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Centusie?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com