POLECAMY

Centrum Uśmiechu – twórcy takich hitów jak „Gruszka” czy „Olimpiada w Jarzynowie”. Na swoim koncie mają ponad 750 zagranych koncertów w kraju i za granicą, wydanych 6 płyt, 7 teledysków oraz występy na największych trasach koncertowych w naszym kraju – Lato z Radiem, Złote Przeboje na Wakacjach czy Mamy Maj z Radiem Zet, a także scenach, m.in.: Sala Kongresowa, Klub Muzyczny Stodoła, Hala na Torwarze czy Gdynia Arena. Współpracują z Agencją Rynku Rolnego i z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ich teledyski osiągają milionowe odsłony. Dewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć jak dla dorosłych, tylko lepiej, dlatego ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej. Wesoły sposób prowadzenia koncertów wpływa na podejście najmłodszego pokolenia zarówno na sposób słuchania muzyki, a także na prawidłowe podejście do zdrowego stylu życia, tj. jedzenia warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej.

Programy estradowe:

W swoim dorobku mają programy: W krainie Brzechwy i Tuwima, Fruktaki Zdrowia Smaki, Bezpiecznie na drodze, Na zimowy czas, Owocowo i sportowo. Ostatnio przygotowali nowy program Fruktakowo-Zagadkowo, w którym główną rolę odgrywa ciekawy świata Pan Zgadulek. Wraz z Owockami będzie próbował znaleźć odpowiedź na najbardziej zaskakujące pytania, których nie boją się zadawać dzieci, jak np. czy dzięcioła boli głowa…

Mundial w Owocowie powstał w związku z wydarzeniem sportowym w 2018 roku –  Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Główna postać, wokół której budowana jest akcja, to Pan Gwizdek, który wraz z dwoma innymi postaciami (Truskawka i Jagoda) wspólnie wykonuje piosenki o tematyce sportowej, a w szczególności o tematyce związanej z piłką nożną. Oczywiście podczas tego występu nie może zabraknąć hitów Centrum Uśmiechu, m.in.:  „Gruszka”, „Olimpiada w Jarzynowie” czy „Zdrowia Smaki”. Część piosenek ma charakter interaktywny, co skłania całą publiczność, bez względu na wiek, do czynnego udziału w zabawie.

Na zimowy sezon artystyczny Centrum Uśmiechu przygotowało program „Na zimowy czas”, w którym główną rolę odgrywa Pan Orzeszek, zaś piosenki, jakie wykonują artyści, mają charakter świąteczno-zimowy. Oczywiście podczas występu nie może zabraknąć największych hitów zespołu. Koncert utrzymany jest w konwencji wesołego i interaktywnego show.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Centrum Uśmiechu? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com