POLECAMY
 
Konferansjerka, psycholożka (dyplomowana naturoterapeutka), współzałożycielka i trenerka w warszawskiej szkole uwodzenia Woman’s Attitude. Ukończyła trenerskie Studium Psychologiczno-Pedagogiczne SGH. Jest gospodynią programu TLC „Miłość od Pierwszego Kliknięcia”. Często występuje w programach telewizyjnych (śniadaniowych, lifestylowych) w roli eksperta, m.in. w „Dzień Dobry TVN”, „Się Kręci” i „Wydarzenia” (Polsat), „Pytanie na Śniadanie” (TVP 2), „Sablewskiej sposób na modę” i „Stylowy Magazyn” (TVN Style), „Mała Czarna” (Polsat Café); współpracowała ze „Studio Weekend” (Polsat) oraz portalem Onet.facet.pl.

Ma korzenie w Polsce i Demokratycznej Republice Konga. Jej egzotyczna, hipnotyzująca wręcz uroda w połączeniu z profesjonalizmem i swobodą w poruszaniu się w „żywych projektach”, jakimi są eventy i wszelkiego rodzaju imprezy duże i małe (kameralne), uatrakcyjniają każde prowadzone przez nią wydarzenie. W swojej pracy zawodowej ma za sobą dużą ilość poprowadzonych imprez, gali, festiwali i integracyjnych imprez firmowych.

Czynnie współpracuje z portalem „Kontynent Warszawa”, prowadząc m.in. Festiwal „Wielokulturowe Warszawskie Street Party”.

Posiada wieloletnie doświadczenie konferansjerskie.

Chcesz zaangażować Catherine Kasima Kandę ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com