POLECAMY

Castle Dreams powstał na początku 2008 r., choć pomysł stworzenia grupy o takim charakterze zrodził się pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Twórcą projektu jest gitarzysta Grzegorz Buczkowski. Wirtuozerska, czasem rockowa, a kiedy indziej spokojna, melancholijna gitara, melodyjne i nie mniej wirtuozerskie skrzypce – to cechy rozpoznawcze Castle Dreams. Muzyka Castle Dreams to swoista hybryda i nowa jakość w formule muzycznej. Z połączenia muzyki dawnej, rocka, muzyki celtyckiej i popu wyłania się obraz w pełni przemyślany i namalowany po to, by oczarować słuchacza.
Renesansowe i średniowieczne legendy, krainy pełne elfów, smoków, czarownic i rycerzy – to jedna z inspiracji pozamuzycznych, która zawsze towarzyszy w procesie twórczym.
Inspiracje muzyczne to przede wszystkim Blackmore’s Night, muzyka średniowiecza i renesansu, Rainbow, J.S.Bach, muzyka celtycka.

Koncerty Castle Dreams to połączenie dynamicznych, mocno energetycznych rytmów z melancholią i rozmarzeniem.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Castle Dreams?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com