POLECAMY

CamaSutra –  to nowy projekt muzyczny na polskiej scenie muzycznej. Małgorzata Główka to młoda utalentowana kielczanka kojarzona bardziej z muzyką popową, soul, czy nawet jazzową. Teraz dla odmiany próbuje podbić scenę disco dance jako liderka nowej formacji CamaSutra. Obdarzona wyjątkowym głosem wokalistka brała udział między innymi w cyklu programów „Śpiewaj i walcz” czy „The Voice of Poland”. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród zdobytych na scenach w kraju i za granicą.

Zespół CamaSutra poza Małgorzatą Główką tworzą jeszcze dwie laureatki konkursu „Miss Dolnego Śląska”, których pasją jest muzyka i śpiew. Jedynym zaś przedstawicielem płci brzydkiej w składzie jest producent muzyczny Mariusz Dj Pawloo. Zespół przez niektórych porównywany jest do ukraińskiego „Mirami” czy  a muzyka do disco polo, jednak jest to całkowicie nowa formacja, z nowym brzmieniem, nowym stylem. Założenia projektu są takie, że ma to być muzyka dance, ale z klasą.

Chcesz zorganizować koncert zespołu CamaSutra?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com