POLECAMY

CamaSutra to nowy projekt muzyczny na polskiej scenie muzycznej. Małgorzata Główka to młoda, utalentowana kielczanka kojarzona bardziej z muzyką popową, soul, czy nawet jazzową. Teraz dla odmiany próbuje podbić scenę disco-dance jako liderka nowej formacji. Obdarzona wyjątkowym głosem wokalistka brała udział między innymi w cyklu programów „Śpiewaj i walcz” czy „The Voice of Poland”. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród zdobytych na scenach w kraju i za granicą.

Zespół, poza Małgorzatą Główką, tworzą jeszcze dwie laureatki konkursu „Miss Dolnego Śląska”, których pasją jest muzyka i śpiew. Jedynym zaś przedstawicielem płci męskiej w składzie jest producent muzyczny Mariusz – DJ Pawloo. Formacja przez niektórych porównywana jest do ukraińskiego „Mirami”, jednak jest to całkowicie nowe brzmienie, nowy styl. Założenia projektu są takie, że ma to być muzyka dance, ale z klasą.

Chcesz zorganizować koncert zespołu CamaSutra?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com