POLECAMY

C7 Band to blues-rockowy zespół z Działdowa istniejący od roku 2006. Muzyka formacji to połączenie klasyki bluesa z gatunkami pokrewnymi, najczęściej szeroko pojętego „mocnego grania”, dające vintage’owe brzmienie pełne rockowej energii i bluesowego ducha. Muzycy najczęściej inspirują się ikonami muzyki bluesowej, rockowej, rock’n’rollowej, nie ograniczając się przy tym w żaden sposób jeśli chodzi o autorskie aranżacje.

Na koncie zespołu jest wiele często nagradzanych i wyróżnianych występów na różnego rodzaju imprezach, przeglądach, koncertach. C7 Band miało przyjemność supportować wielu znanych wykonawców i gwiazd oraz zaprezentować się w ogólnopolskich mediach w programie Kuźnia Talentów w TVP3 Warszawa. Utwór „Moment” został zamieszczony na muzycznej kompilacji Muzyczna Warmia i Mazury, która doczekała się premiery w kilkunastu rozgłośniach radiowych.

Na początku 2011 C7 Band zagrał koncert na żywo na antenie Radia Olsztyn w ramach koncertowych audycji „Koncertowe Mazury”. Jeszcze w tym samym roku wokalista Jakub Zajączkowski wziął udział w programie „Szansa na sukces”. Po raz pierwszy w odcinku z zespołem „Dżem” w utworze „Partyzant”. Okazało się jednak, że to nie koniec przygody frontmana C7 w tym programie, gdyż został zaproszony po raz drugi do odcinka z zespołem DeMono, w którym zwyciężył utworem „Może to o nas”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu C7 Band?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com