POLECAMY

Zespół BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów, natomiast Wojtek jest cenionym w branży muzycznej gitarzystą.

Zespół ma w dorobku pięć albumów: “Dzieci Wszystkich Gwiazd”, “Fobrock”, “Tribute To Queen” (projekt doceniony nawet przez członków legendarnej brytyjskiej grupy), “Zapamiętaj” oraz „Zmienić Zdarzeń Bieg”. Pochodzą z nich największe przeboje Braci: “Jeszcze Raz”, “Za szkłem”, “Dlaczego” i “Missing Every Moment”. Pierwszym z tych utworów zespół zdobył wszystkie nagrody podczas festiwalu Top Trendy w 2007 roku: Grand Prix, prezydenta miasta Sopot, dziennikarzy oraz internautów. Było to wydarzenie bez precedensu, nie udało się to również nigdy później żadnemu innemu wykonawcy biorącemu udział w konkursie Top Trendy. 4 maja 2013 roku ukazał się czwarty krążek zespołu pt. „Zmienić Zdarzeń Bieg”. Album zawiera 12 premierowych piosenek, wśród nich single: „Nad Przepaścią”, stworzony wspólnie z Edytą Bartosiewicz,  „Wierzę w Lepszy Świat” oraz „Parnassus”.

We wrześniu zespół otrzymał za nią Złotą Płytę.

Bracia mają na swoim koncie występy zagraniczne. W 2008 roku zespół zagrał na Wembley Arena w Wielkiej Brytanii podczas imprezy PKO BP London Live 2008 – Polish Music Festival. W listopadzie 2012 zespół odbył trasę koncertową po USA i Kanadzie.

Koncert BRACI to potężna dawka żywej, rockowej energii. W sezonie zimowym polecamy również bardzo eleganckie i pełne kunsztu koncerty “unplugged”, podczas których zespół prezentuje swoje największe przeboje oraz znane światowe standardy w osobliwych, akustycznych aranżacjach.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Bracia?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com