POLECAMY

Bracia Lewkowscy – Irek, Radek, Zenek oraz Łukasz. Jak sama nazwa wskazuje, to czwórka rodzonych, pozytywnie nastawionych do życia braci z krwi i kości. Urodzeni i wychowani w Dobrzyniewie Dużym k/Białegostoku (jak mówią w najpiękniejszym miejscu na świecie). Korzenie zespołu sięgają 1990 roku, kiedy to na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w rodzinnej miejscowości odbył się pierwszy występ zespołu. Od tego czasu grupa występowała na setkach imprez rozrywkowych oferując widowni niezapomniane chwile i wspaniałą zabawę.

Za namową grona przyjaciół w 2010r. grupa rozpoczęła prace nad produkcją autorskiego materiału. Godziny spędzone w studio zaowocowały w listopadzie 2010r. pojawieniem się pierwszego utworu promującego przyszły krążek „Kochaj albo rzuć…”. W sierpniu 2011 światło dzienne ujrzał album wydany nakładem wydawnictwa FOLK na którym znalazło się 15 autorskich utworów. Najpopularniejsze z nich to „Koleżanka z pracy”, „Dziewczyna z wakacji”, „Stary hit”, „Mazurskie lato” czy utwór tytułowy „Kochaj albo rzuć”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Bracia Lewkowscy?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com