POLECAMY

Boxality to pierwszy w Polsce performance w stylu off broadwayowskich wydarzeń ze scen Nowego Jorku, mocna historia opowiedziana tańcem. Wyjątkowa okazja, żeby przeżyć niepokojący, prawdziwy spektakl taneczny z genialną choreografią Agustina Egurroli. Nowoczesna oprawa, z emocjonującą muzyką Smolika oraz największa inspiracja samego reżysera, czyli nieposkromiony zespół tancerzy wywodzących się z największej w Europie szkoły tańca Egurrola Dance Studio tworzą dzieło, które nie pozostawi nikogo obojętnym.

Boxality to opowieść o ludzkich ograniczeniach, cierpieniu i miłości, ale przede wszystkim o cenie, jaką płaci człowiek, gdy próbuje być inny, podąża w poszukiwaniu swojego szczęścia…

Obserwujemy to, śledząc losy głównej bohaterki, która odważyła się porzucić swoją codzienność i ruszyć w drogę ku prawdziwej wolność. Doświadcza odtrącenia, samotności i bólu, a czasem nawet agresji. Otaczający ją ludzie są dla niej bezlitośni i zobojętniali, ponieważ jako jedyna próbuje być inna. Zmuszona jest, by ciągle biec, uciekać i szukać innej drogi. Jej droga staję się motywem nadrzędnym spektaklu pokazującym jej wytrwałość i determinację. Dostrzegamy, że jest niezwykła, pełna piękna i siły. Czy znajdzie swoją miłość i świat bez ograniczeń… Czy w ogóle istnieje taki świat?
Boxality chce zauroczyć widza efektownymi rozwiązaniami scenicznymi, pulsującą muzyką, zjawiskowym tańcem, ale też zostawić z otwartym, nurtującym pytaniem: Czym jest wolność i co warto za nią oddać? Jak być człowiekiem dzisiaj?

Chcesz zorganizować występ Boxality? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com