POLECAMY

Muzykę Booya Moon można określić jako połączenie klasycznej gry na instrumentach perkusyjnych i muzyki elektronicznej. Koncerty w wykonaniu Booya Moon to niezapomniana kolorowa podróż przez brzmienia i rytmy świata. Rytm płynie w krwi każdego z muzyków od urodzenia. Pierwsze, co każdy z nich usłyszał to rytm bicia serca własnej matki. Gra na bębnach to najbardziej naturalna rzecz pod słońcem. Daje wiele korzyści – integruje, rozwija umiejętności współpracy, relaksuje, rozbudza kreatywność i twórczość.

Wykorzystując zasilanie LED, światła zamontowane wewnątrz bębnów dają niesamowity efekt wizualny. Niepowtarzalny image bębniarza, energia bijąca ze sceny, ostry riff, szybkość i technika zahipnotyzują całą publikę !

Proponujemy Państwu pokaz zamykający się w paru krótkich setach. Prowadzone przez Booya Moon pokazy i delikatne warsztaty integracyjne mają na celu pokonać bariery interpersonalne i motywować zespół. Jest to świetne wspólne spędzenie czasu podczas spotkań firmowych. Świetnie nadaje się jako główna atrakcja eventu, jako przerywnik pomiędzy kolejnymi punktami scenariusza lub energetyczna przerwa między konferencjami.

Posłuchaj Booya Moon:

Chcesz zorganizować występ Booya Moon?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com