POLECAMY

Historia zespołu Bonum Voces wzięła swój początek w Wiedniu na Placu Świętego Piotra. To właśnie tam, w mieście uważanym za kolebkę światowej kultury, spotkali się dwaj pasjonaci muzyki. Pierwszy podziwiał uroki austriackich zabytków, drugi subtelnymi dźwiękami instrumentu przyciągał zafascynowane tłumy. Początek przypadkowej znajomości okazał się początkiem zespołu. Tak narodziły się Piękne Dźwięki, czyli Bonum Voces.

Zespół Bonum Voces stanowi niezawodny patent na doskonałą zabawę. Energetyczne utwory wykonywane w ambitny i nowatorski sposób sięgają korzeniami rdzennej muzyki narodów świata. To okazja, aby wsłuchać się w melodie, które przetrwały wieki i nieco bliżej poznać odległe kultury. Spontaniczność, pasja, mistrzowski kontakt z publicznością to cechy, które niewątpliwie wyróżniają zespół na rynku muzycznym. Stanowią także gwarancję profesjonalnej oprawy muzycznej oraz niepowtarzalnej rozrywki.

Koncert zespołu Bonum Voces to intrygujący zestaw kompozycji stworzonych z myślą o miłośnikach podróży w czasie. Finezyjne dźwięki inspirowane muzyką romską uwodzą i hipnotyzują, porywając w najdalsze zakamarki wspomnień oraz skrywanych pragnień.

Grupę tworzy kwiat profesjonalnych instrumentalistów z malowniczego Roztocza:

Jarek Kloc – akordeon,

Piotrek Trojanowski – klarnet, flet,

Darek Słota – skrzypce,

Darek Bielański – gitara,

Michał Budzyński – kontrabas,

Remek Kozak – instrumenty perkusyjne.

Oferta:

  • oprawa muzyczna spotkań biznesowych, imprez firmowych, konferencji,
  • imprezy okolicznościowe,
  • koncerty w ośrodkach kultury, festyny,
  • występy na weselach, bankietach, jubileuszach,
  • wybrany program muzyczny na zamówienie.

Przekonaj się, jaką moc posiadają etniczne melodie, słuchając zespołu BONUM VOCES!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Bonum Voces?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com