POLECAMY

Niezapomniany koncert legendarnej mega gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej w wykonaniu jednego z 3 oficjalnych składów zespołu firmowanego przez wokalistkę Sheylę Bonnnick, członkinie pierwszego składu BONEY M. z roku 1975 stworzonego przez Franka Fariana – niemieckiego producenta muzycznego.

Boney M. to zespół grający eurodance oraz disco, który odniósł ogromny sukces w latach 70. Nazwa Boney M. pojawiła się po raz pierwszy w roku 1974 za sprawą Franka Fariana, niemieckiego producenta, który nagrał utwór zatytułowany “Baby Do You Wanna Bump?”. W 1976 roku powstał pierwszy pierwszy album Boney M. “Take The Heat Of Me” oraz drugi singiel “Daddy Cool”. Kolejnym singlem Boney M. był utwór “Sunny”, który również wskoczył na szczyty list. Największe sukcesy Boney M. odnosiła w roku 1978. Wówczas wydali utwór “Rivers Of Babylon”, który wszedł na szczyt brytyjskiej listy przebojów. W 1979 r. zespół Boney M. wystąpił w Polsce. Singiel “Rivers of Babylon”, ze słowami częściowo zaczerpniętymi z Psalmu 137 stał się drugim najlepiej sprzedającym się singlem wszech czasów w Wielkiej Brytanii.

“Sheyla Bonnick of Boney M.” z ogromnym powodzeniem koncertuje na całym świecie oraz Polsce. Jest zapraszany do udziału w wielu prestiżowych imprezach oraz programach telewizyjnych. Godzinny koncert zespołu to niezapomniana atrakcja każdej imprezy.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Boney M.?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com