POLECAMY

Blu’Ska – to nie zespół, a „stan umysłu” czyli barwnie pokolorowana rzeczywistość stworzona przez grupę przyjaciół.  Blu’Ska powstała z wielką dawką pozytywnych emocji i pasji, czego wynikiem jest muzyka we własnym stylu blu’ska, który każdy definiuje według swojego uznania. Nie szufladkują, nie porównują i robią swoje. Elementy SKA i REGGAE tworzą z nich kipiący pozytywną energią wulkan sceniczny, który poruszy wszystkich, od najmłodszych do najstarszych, niezależnie od poglądów.

Ich znakiem rozpoznawczym są chwytliwe i łatwo zapamiętywane melodie wygrywane przez sekcję dętą z akordeonem, trąbką i puzonem. Do tego dwie gitary elektryczne, bas, perkusja i perełka w postaci kongów i bongosów, czyli etnicznych bębnów tworzących wyjątkowy klimat.

Blu’ska ma też za sobą udział w 11. edycji MTBM, gdzie zdobył bardzo pochlebne opinie od jurorów i spodobał się polsatowskiej publiczności.

Zespół powstał w styczniu 2013r. Pierwsze koncerty odbyły się już w lutym tego samego roku. Zespół stale się rozwija, a na swoim koncie ma już kilkadziesiąt koncertów. W osiągnięcia wpisuje się również występ w finale KNR, finału Dobrej Strony Rocka. Szybka i pozytywna muzyka ska z elementami reggae sprawia, że każdy koncert jest dobrze zapamiętany przez publiczność. W skład zespołu wchodzą muzycy, byli członkowie takich zespołów jak Krzywa Alternatywa , de Nuevo, którzy występowali w castingach i półfinałach Must Be The Music.
Początkiem maja 2014r. zespół skończył prace nad materiałem DEMO.Grupa Blu’ska zagrała już z takimi zespołami jak Akurat, Pajujo, Krzywa Alternatywa, Panna Marzena i Bizony, Raggafaya, Roots Rockets. W czerwcu 2014r. Blu’SKa zagrała również na Dniach Chełmka, Dniach Libiąża, Święcie Karpia m.in przed takimi gwiazdami jak Lombard, Ustronsky, Łukasz Zagrobelny, Zakopower.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Blu’ska? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com