POLECAMY

Blue Party to młody zespół, jednak posiadający spore doświadczenie i bardzo lubiany na śląskim rynku muzycznym. Grupa powstała w 2013 roku, jej członkowie grają jednak znacznie dłużej. Blue Party to kolejny z projektów muzycznych artystów, którzy na scenie występują już ćwierć wieku.

Trzonem zespołu jest męskie trio: Kazimierz Sas, Edward Dworniczek oraz Krzysztof Pietrek. Tak wyglądał początkowy skład Blue Party. Po pewnym czasie do bandu dołączyły dwie piękne dziewczyny: Magda i Renata. Od tego momentu Blue Party porywa każdą publikę do tańca i niezapomnianej zabawy. Dla każdego członka zespołu muzyka jest wielką pasją. Warto przyjrzeć się bliżej ich zainteresowaniom i drodze jaką przeszli, by znaleźć się w miejscu, w którym są obecnie.

Blue Party ma na swoim koncie wiele przebojów: „Zgrana Paka”, „Słodka witamina” czy „To nie ja” z Pawłem Gołeckim, do których powstały profesjonalne teledyski. Zespół w 2015 roku wydał debiutancki krążek „Zgrana Paka”, który zawiera 16 oryginalnych utworów. Zespół często zobaczymy w TVS, TV Disco, ITV, POWER TV, Disco Polo Music oraz usłyszymy w radio Jura, Piekary, Fest i Vanessa. Blue Party często zajmuje czołowe miejsca na śląskich listach przebojów.

Blue Party to młody zespół z doświadczonym składem, dlatego utwory, które grają są świeże i doskonałe do tańca oraz zagrane i zaśpiewane na najwyższym poziomie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Blue Party? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com