POLECAMY

Zespół powstał w 1998 roku w Łodzi i od razu wpisał się w lukę na polskim rynku muzycznym. Jest bowiem jedną z niewielu formacji łączących pop z acid jazzem, funky i soulem. Serca publiczności podbiła już pierwsza płyta Blue Café pt. „Fanaberia”, która zdobyła status podwójnej „Platyny”. Drugi album zespołu, „Demi-sec”, to ostatni, na którym usłyszeć możemy Tatianę Okupnik – pierwszą wokalistkę Blue Café i jej charakterystyczny głos. Razem z nią zespół zdobył wiele nagród, m.in. Nagrodę „Nowa Twarz Fonografii”, „Fryderyki”, a także nominację do MTV European Music Awards. Od 2006 roku zespół kontynuuje działalność z nową wokalistką, z którą wydał kilka płyt.

W 2018 roku Blue Café obchodzi 20-lecie działalności artystycznej – wszystkie koncerty plenerowe zostaną włączone w JUBILEUSZOWĄ TRASĘ KONCERTOWĄ 2018 poprzedzoną promocją w mediach (telewizja, radio), wydaniem singla, płyty, recitalem na jednym z kluczowych festiwali muzycznych. Koncerty zespołu to wspaniały, bardzo nowoczesny, efektowny, dynamiczny SHOW z udziałem tancerek.

Zespół podczas koncertów wykonuje (z tancerkami) przekrojowy materiał, swoje największe hity takie jak: „You may be in love”, „Do nieba”, „Czas nie będzie czekał”, „Buena”, „Noheo”, „Wina”, „Zapamiętaj” i najnowszy przebój „Między nami”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Blue Café?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com