POLECAMY

BLENDERSI zadebiutowali w 1994 r. i natychmiast znaleźli się w gronie największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W czasach, gdy w modzie była czerń, łzy oraz smutek, zespół grający energetyczne, wesołe funky połączone z ostrymi dźwiękami był prawdziwym rarytasem. Płyty zespołu “Fankomat” i “Fankofil” sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy, a utwory takie jak: “Ciągnik”, “Owca”, “Czuję, że ja muszę”, “Biribomba”, “Punkt G”, “Ona jest tu” przez długie miesiące znajdowały się w czołówkach list przebojów. Muzyka zespołu BLENDERS jest zróżnicowana. Już sama nazwa zespołu zobowiązuje ich do tego, by mieszać style i gatunki, dlatego grupa w swojej twórczości wykorzystuje pop, rock, funky, w efekcie czego powstał oryginalny i mocno rozpoznawany styl BLENDERS.

Zespół powraca na scenę w najlepszym składzie. Po 8 latach ukazuje się nowy materiał BLENDERS! Został zarejestrowany w Studio ELEKTRA pod okiem niezastąpionego Adama Toczko. Czego możemy się spodziewać? Muzycznej esencji tego, co najlepsze w dorobku zespołu. Jest też niespodzianka dla wszystkich fanów… Glenn Meyer znów zaśpiewa!

Pierwszym akcentem powrotu Blendersów była przygoda z muzycznym show TVP2 “Hit Generator”. 27 marca po raz pierwszy zaprezentowali swoją najnowszą piosenkę pt. “Kasia”. Głosami telewidzów wygrali trzy kolejne odcinki ze znaczącą przewagą i byli tylko o krok od otrzymania statusu “Super Hitu”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Blenders?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com