POLECAMY

Zespół BLANT w obecnej formie zaistniał pod koniec 2014 roku, ale część muzyków gra ze sobą od kilku lat. Za początek zespołu można uznać rok 2011. Od tego czasu występowali pod inną nazwą i w nieznacznie różniącym się składzie. Początkowo zespół występował bez wokalistki, ale zapoznawał już publiczność ze swoją instrumentalną twórczością. Zaowocowało to pierwszymi sukcesami, m.in. status laureata Biwaku z Radiem Rzeszów.

W 2013 roku do zespołu dołączyła wokalistka Luiza Ganczarska, a nieco później za perkusją zasiadł Marceli Golonka.

Obecny skład zespołu: 

  • Luiza Ganczarska – wokal,
  • Marceli Golonka – perkusja,
  • Marcin Żygadło – gitara basowa,
  • Jakub Kisała – gitara elektryczna,
  • Tomasz Wieczorek – gitara elektryczna

Zespół został utworzony przez doświadczonych muzyków, udzielających się w różnych projektach muzycznych z gatunków od muzyki folkowo-rockowej, przez pop, aż po ciężkie brzmienia. Ich muzykę można określić jako szeroko pojęty melodyjny rock czerpiący inspirację z lat 90. z lekką nutą nowoczesności. Kompozycje oparte są na gitarowych brzmieniach, ciekawych partiach solowych z mocnym uderzeniem sekcji rytmicznej i wpadającymi w ucho refrenami, co w połączeniu z wyjątkowym i niespotykanym wokalem Luizy tworzy niezapomniany show.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Blant?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com