POLECAMY

Czerń i biel to kolory, które kojarzą się z elegancją i klasą, ale również są uniwersalne i można je z łatwością dopasować do wszystkiego, tworząc w ten sposób coś wyjątkowego. Właśnie takim połączeniem klasy i uniwersalnego dopasowania do potrzeb kierowali się twórcy projektu BLACK and WHITE. Uczestnicy MAM TALENT!, GOT TO DANCE, YOU CAN DANCE (Buenos Aires). 15 lat na rynku, wiele doświadczeń telewizyjnych i setki pokazów w Polsce i za granicą pozwoliły im stworzyć show taneczny na najwyższym światowym poziomie. Charakteryzuje ich profesjonalizm i niezwykła dbałość o detale. Każdy ich występ jest połączeniem wyszukanych i niebanalnych choreografii z umiejętnie dobranymi ewolucjami, które dodane w odpowiednim momencie muzycznym na długo zapadają w pamięci widza.

BLACK and WHITE to również świetne stylizacje i umiejętnie dobrane rekwizyty, które sprawiają, że ich show w każdym otoczeniu pozostawia to samo, niezapomniane wrażenie. Duet prowadzi również warsztaty taneczne.

Szukasz czegoś wyjątkowego, by uświetnić swoje wydarzenie? Potrzebujesz występu, który podkreśli prestiż i zachwyci widza? Black And White Dance to idealny wybór!

Chcesz zorganizować występ duetu Black And White Dance?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com