POLECAMY

Muzyka zespołu Bisquit to ekskluzywne połączenie akustycznych, przestrzennych brzmień z relaksującą, ciepłą barwą głosu pięknej wokalistki Joanny Włodarskiej.

W 2006 roku ukazała się debiutancka płyta “Inny smak” świetnie przyjęta przez dziennikarzy, krytyków i fanów, co zaowocowało nominacją do nagrody Fryderyk 2006 w kategorii „Nowa Twarz Fonografii”. Na krążku znalazły sie takie przeboje jak “Prosta historia” czy “Inny smak”. Ta ostatnia uhonorowana Nagrodą Polskich Melomanów w kategorii „Najlepsza Piosenka Smoothajazzowa”. Bisquit jest również laureatem nagrody Prezydenta Miasta Gdańska w III Ogólnopolskim konkursie piosenek Grzegorza Ciechowskiego 2008. Druga płyta „Pytania” to klimat zbliżony do subtelnych i wyrafinowanych dźwięków pierwszego albumu, tylko, jak zauważają krytycy w dojrzalszej i bardziej wyrazistej  Warto wspomnieć, że muzycy zespołu współpracowali z czołówką polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej m. in. z Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem, Lorą Szafran, Zbigniewem Namysłowskim, Mirą Kubasińską, Agą Zaryan, Smolikiem, oraz zespołem Zakopower.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Bisquit?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com