POLECAMY

Pierwszy Mongoł Rzeczpospolitej. Człowiek Renesansu. Tańczy. Śpiewa. Recytuje. Pojawił się w Polsce jako reporter telewizji U1Bator. Dziennikarskie szlify zdobywał w programie Szymona Majewskiego na antenie TVN, wzbudzając zachwyt u widzów i zakłopotanie u celebrytów. Prowadził program „HDw3D”, czym wywołał niepotwierdzone podejrzenia o wyrugowanie Szymona Majewskiego z Telewizji. Przeprowadził setki wywiadów z nieznanymi osobami. Idealnie sprawdza się jako prowadzący wszelkich imprez.

W 2014 roku polscy telewidzowie oszaleli na jego punkcie, gdy ujawnił swój talent wokalno-aktorski w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – brawurowym wykonaniem przeboju Danuty Rinn „Gdzie Ci Mężczyźni” podbił serca widzów i jurorów.

(Prawie) wygrał XIII polską edycję Tańca z Gwiazdami (II miejsce).

W 2012 roku zapraszał zagranicznych gości na EURO do Polski.

Z żeńskim zespołem SHEMOANS zaśpiewał cover Roberta Palmera „Addicted To Love”.

Brawurowo wykonywał mogolski Taniec Jaka skopiowany w 2012 roku przez Koreańczyka PSY. Gdy w Sylwestra zatańczył we Wrocławiu z Marylą Rodowicz, słupki oglądalności w TVP2 skoczyły do góry, bijąc wszelkie rekordy! O Bila upomniało się również radio. W Zetce prowadził własną audycję – „Szybki Bil”, gdzie rozmawiał z Gwiazdami i komentował polską rzeczywistość. W Telewizji VIVA był gospodarzem programu „Spanie Z Gwiazdami” oraz „PUK PUK to MY”, gdzie zdobywał serca Polaków, wystawiając ich gościnność na próbę.

Wszyscy lubią Bila. Dlatego też został wybrany ambasadorem kilku znanych, równie dobrze kojarzących się marek (Milka, Allegro, Lech). Jego alter ego „NOTORJUS B.I.L” i ich wspólny klip o Perfekcyjnej Pani Domu ma już ponad 200.000 odsłon na YouTube – NOTORJUS odgraża się, że będzie kontynuować ten nurt!

Od początku „polsatowskiej” edycji „Tańca z Gwiazdami” prowadzi kulisy tego programu.

W 2015 roku zaczął skakać na głęboką wodę w programie „Celebrity Splash”.

Zajął się też wokalem. Jeśli chcecie, aby zaśpiewał na Waszej imprezie  – dajcie znać.

Zobacz także: BILGUUN VS SHEMOANS, SheMoans.

Chcesz zaangażować Bilguuna Ariunbaatara? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com