POLECAMY

Pierwszy Mongoł Rzeczpospolitej. Człowiek Renesansu. Tańczy, śpiewa, recytuje. Pojawił się w Polsce jako reporter telewizji U1Bator. Dziennikarskie szlify zdobywał w programie Szymona Majewskiego na antenie TVN, wzbudzając zachwyt u widzów i zakłopotanie u celebrytów. Prowadził program „HDw3D”. Przeprowadził setki wywiadów z nieznanymi osobami. Idealnie sprawdza się jako prowadzący wszelkich imprez.

W 2014 roku polscy telewidzowie oszaleli na jego punkcie, gdy ujawnił swój talent wokalno-aktorski w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – brawurowym wykonaniem przeboju Danuty Rinn „Gdzie Ci Mężczyźni” podbił serca widzów i jurorów.

(Prawie) wygrał XIII polską edycję „Tańca z Gwiazdami” (II miejsce).

W 2012 roku zapraszał zagranicznych gości na EURO do Polski.

Z żeńskim zespołem SheMoans zaśpiewał cover Roberta Palmera „Addicted To Love”.

Brawurowo wykonywał mogolski „Taniec Jaka” skopiowany w 2012 roku przez Koreańczyka PSY. Gdy w Sylwestra zatańczył we Wrocławiu z Marylą Rodowicz, słupki oglądalności w TVP2 skoczyły do góry, bijąc wszelkie rekordy! O Bila upomniało się również radio. W „Zetce” prowadził własną audycję – „Szybki Bil”, gdzie rozmawiał z gwiazdami i komentował polską rzeczywistość. W telewizji VIVA był gospodarzem programu „Spanie Z Gwiazdami” oraz „PUK PUK to my”, gdzie zdobywał serca Polaków, wystawiając ich gościnność na próbę.

Jego alter ego „NOTORJUS B.I.L.” i klip o Perfekcyjnej Pani Domu ma już ponad 200.000 odsłon na portalu YouTube – NOTORJUS odgraża się, że będzie kontynuować ten nurt!

Od początku „polsatowskiej” edycji „Tańca z Gwiazdami” prowadzi kulisy tego programu.

W 2015 roku zaczął skakać na głęboką wodę w programie „Celebrity Splash”.

Zajął się też wokalem. Jeśli chcecie Państwo, aby zaśpiewał na Waszej imprezie  – dajcie znać.

Ponadto Bilguun znakomicie odnajduje się na scenie w roli stand-upera. Proponujemy ponad 90 minut genialnej rozrywki przepełnionej dobrym umorem!

Zobacz także: BILGUUN VS SHEMOANS, SheMoans.

Chcesz zaangażować Bilguuna Ariunbaatara? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com