POLECAMY

W 2017 roku zespół Big Day obchodził swoje 25-lecie istnienia. Tym samym chcielibyśmy uprzejmie zaprosić Państwa do współpracy przy realizacji koncertów. Będzie to niepowtarzalna okazja, by wspólnie świętować te wyjątkowe urodziny. Przez 25 lat zespół BIG DAY wpisał się na stałe w historię polskiej muzyki rozrywkowej. Największy przebój „W dzień gorącego lata” wygrał w 2011 roku plebiscyt TVP na wakacyjny Przebój Wszechczasów. Wytężona praca zespołu zaowocowała wydaniem ośmiu płyt autorskich i jednego albumu „Best of” w cyklu „Niepokonani”.

Zespół Big Day powstał w lipcu 1992 roku w Olsztynie. Od lat jego filarami są Ania Zalewska i Marcin Ciurapiński – frontmani Big Day, którzy tworzą jeden z najciekawszych i najbardziej charakterystycznych duetów wokalnych w Polsce. Muzykę zespołu określa się mianem przebojowego rocka nawiązującego do tradycji lat 60. oraz gitarowej muzyki angielskiej z początku lat 90. Można powiedzieć, że jest to szeroko pojęta mieszanka popu, rocka i alternatywy, przetworzona w unikatowy sposób pozwalający rozpoznać ich od pierwszych taktów. W 2012 roku swój 20-letni dorobek artystyczny zespół powiększył o kolejną, ósmą już płytę „Nasza Fala”, która została świetnie przyjęta zarówno przez fanów grupy, jak i dziennikarzy.
Każdy koncert BIG DAY jest wyjątkowym wydarzeniem. W ponadgodzinnym programie zespół prezentuje swoje największe hity: „W dzień gorącego lata”, „Przestrzeń”, „Mój znak”, „W świetle i we mgle”, które są od wielu lat bardzo dobrze znane szerokiej publiczności. Na koncercie nie zabraknie kompozycji – „Gdy kiedyś znów zawołam cię” – przeróbki piosenki Czerwonych Gitar. W programie znajdują się również utwory z najnowszych albumów. Koncert zespołu to dawka pozytywnej energii i gitarowego rocka, która znakomicie sprawdza się na koncertach plenerowych i klubowych.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Big Day?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com