POLECAMY

Humor, piosenka, dobra zabawa – to oni! Jeśli chcielibyście pobiesiadować i pośpiewać – na pewno Wam w tym pomogą!
Grupa artystów, którzy do typowej piosenki biesiadnej postanowili podejść w nieco inny sposób. I tak oto powstał projekt, który w profesjonalny sposób łączy humor, piosenkę, biesiadę i wspólne śpiewanie. Kolejne biesiadne projekty, które cały czas rodzą się w głowach Grupy gwarantują najlepszą zabawę wszystkim tym, którzy lubią śpiewać, tańczyć i… jeść – jednym słowem: BIESIADOWAĆ!

Biesiada Żeglarska

Biesiadę prowadzi sześcioosobowy zespół piosenki żeglarskiej.  Grupa ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi dwukrotne występy na jednym z najważniejszych festiwali szantowych w Europie: „Shanties” w Krakowie.  Zespół od kilku lat z powodzeniem koncertuje w całym kraju.
Podczas biesiady żeglarskiej wykonywane są standardy pieśni morskiej, zarówno z towarzyszeniem instrumentów, jak i a’capella. Pośród wykonywanych utworów znajdują się przeboje piosenki żeglarskiej, jak „Morze moje morze”, „Hiszpańskie dziewczyny”, „Gdzie ta keja”, „Morskie opowieści”, ale także nasza rodzima „szanta” mazurska „Córka rybaka”.
Całość programu okraszona jest dowcipnymi zapowiedziami i dowcipami morskimi, a także konkursami żeglarskimi dla zgromadzonej publiczności. Podczas biesiady nie brakuje również wspólnie śpiewanych piosenek oraz (gdy publiczność poniesie entuzjazm, a zdarza się to często) tańców do utraty tchu.

Chcesz zorganizować Biesiadę Żeglarską?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com