POLECAMY

Humor, piosenka, dobra zabawa – to oni! Jeśli chcielibyście pobiesiadować i pośpiewać – na pewno Wam w tym pomogą!
Grupa artystów, którzy do typowej piosenki biesiadnej postanowili podejść w nieco inny sposób. I tak oto powstał projekt, który w profesjonalny sposób łączy humor, piosenkę, biesiadę i wspólne śpiewanie. Kolejne biesiadne projekty, które cały czas rodzą się w głowach Grupy gwarantują najlepszą zabawę wszystkim tym, którzy lubią śpiewać, tańczyć i… jeść – jednym słowem: BIESIADOWAĆ !

Biesiada ze zdartej płyty

Lubią zatapiać się w nostalgii, wspominać „stare czasy” i wzdychać, że wtedy było lepiej. Bo było! Przynajmniej muzycznie. I to właśnie starają się udowodnić w tej biesiadzie. Najwspanialsze polskie przeboje z lat 60. i 70. pięknie wykonane, a do tego opowieści o „tamtych czasach” – czasach prywatek, pocztówek dźwiękowych, twista i samochodów marki „Syrenka”. To wszystko znajdziecie w ich biesiadzie. No i oczywiście humor, wspólne śpiewanie oraz wielką zachętę do tańca i zabawy. Na BIESIADĘ ZE ZDARTEJ PŁYTY złożyły się między innymi:
– Gdzie się podziały tamte prywatki (z rep. Wojciecha Gąsowskiego)
– Kwiat jednej nocy (z rep. Alibabek)
– Jesteśmy na wczasach (z rep. Wojciecha Młynarskiego)
– Cała jesteś w Skowronach (z rep. Skaldów)
– Jak się masz kochanie ( z rep. Happy End)
– Medytacje wiejskiego listonosza ( z rep. Skaldów)
– Bella Bella Donna
– Gdy mi Ciebie zabraknie (z rep. Ludmiły Jakubczak)
– Wstawaj szkoda dnia (z rep. Dwa+Jeden)
– Czterdzieści lat minęło (z rep. Andrzeja Rosiewicza)

i wiele innych.

Chcesz zorganizować koncert Biesiada ze zdartej płyty?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com