POLECAMY

Humor, piosenka, dobra zabawa – to oni! Jeśli chcielibyście pobiesiadować i pośpiewać – na pewno Wam w tym pomogą!
Grupa artystów, którzy do typowej piosenki biesiadnej postanowili podejść w nieco inny sposób. I tak oto powstał projekt, który w profesjonalny sposób łączy humor, piosenkę, biesiadę i wspólne śpiewanie. Kolejne biesiadne projekty, które cały czas rodzą się w głowach Grupy gwarantują najlepszą zabawę wszystkim tym, którzy lubią śpiewać, tańczyć i… jeść – jednym słowem: BIESIADOWAĆ !

Biesiada Weselna

Program na imprezy plenerowe oraz zamknięte eventy firmowe (konieczny udział publiczności w niedalekiej odległości od sceny przy stołach biesiadnych). Czas trwania programu – ok. 120 minut (program może zostać podzielony na dwie lub trzy części)
W programie bierze udział 8-osobowy zespół profesjonalnie przygotowanych muzyków (m.in. absolwentów akademii muzycznych w Poznaniu, Łodzi, Wyższych szkół pedagogicznych na kierunku muzycznym, studentów uczelni muzycznych) .
Zespół wraz z wodzirejem prowadzi biesiadę weselną. Na scenie przy weselnym stole zasiada młoda para, druhny, goście etc. Weselna kompania śpiewa piosenki w kilku biesiadnych blokach tematycznych: biesiada góralska, śląska, warszawska, krakowska, cygańska oraz wiele innych znanych utworów: Szła dzieweczka, Hawaj, Czerwone róże, Jak dobrze nam , Tylko we Lwowie, Marsz Polonia, Jak długo na Wawelu, Płynie Wisła płynie, czy Pieśń pożegnalna.
W programie jest oczywiście czas na wspólny śpiew z publicznością, która może korzystać z przygotowanych śpiewników (wersja na eventy zamknięte).
Program może być rozszerzony o udział satyryka, kabareciarza (Marek Malita), który wciela się w postać brata Pana Młodego, jako nieproszonego gościa.

Chcesz zorganizować Biesiadę Weselną?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com