POLECAMY

Humor, piosenka, dobra zabawa – to oni! Jeśli chcielibyście pobiesiadować i pośpiewać – na pewno Wam w tym pomogą! Grupa artystów, którzy do typowej piosenki biesiadnej postanowili podejść w nieco inny sposób. I tak oto powstał projekt, który w profesjonalny sposób łączy humor, piosenkę, biesiadę i wspólne śpiewanie. Kolejne biesiadne projekty, które cały czas rodzą się w głowach Grupy gwarantują najlepszą zabawę wszystkim tym, którzy lubią śpiewać, tańczyć i… jeść – jednym słowem: BIESIADOWAĆ !

Biesiada Familijna

To biesiada, w której z przymrużeniem oka śledzimy różne etapy życia człowieka – od okresu przedszkolnego po wiek emerytalny. Oczywiście wszystko podane jest w wersji lekkiej, łatwej i przyjemnej oraz okraszone wieloma przebojami polskiej muzyki rozrywkowej, które śpiewają nie tylko wykonawcy, ale i zgromadzona widownia. Poniżej przykłady piosenek, które składają się na BIESIADĘ FAMILIJNĄ:
– W czasie deszczu dzieci się nudzą
– My jesteśmy krasnoludki
– Pieski małe dwa
– Biedroneczki są w kropeczki
– Najpiękniejsza w klasie (z rep. Majki Jeżowskiej)
– Tak bardzo się starałem (z rep. Czerwonych Gitar)
– Gdzie ci mężczyźni (z rep. Danuty Rinn)
– Baby, ach te baby
– Damą być (z rep. Maryli Rodowicz)
– Zwierzenia Ryśka, czyli jedzie pociąg (z rep. Ryszarda Rynkowskiego)
– Naj story (z rep. Papa Dance)
– Wesołe jest życie staruszka
i wiele innych.
Podobnie, jak w przypadku BIESIADY WESELNEJ, program tworzy 8-osobowy zespół profesjonalnych artystów, którzy mają za sobą szerokie doświadczenie sceniczne, muzyczne, kabaretowe i wokalne.

Chcesz zorganizować Biesiadę Familijną?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com