POLECAMY

Biesiada Country & Western w wykonaniu prowadzącego, zespołu Whiskey River oraz grupy tanecznej.
Whisky River należy obecnie do najpopularniejszych polskich zespołów country i wykonuje muzykę wywodzącą się z muzyki amerykańskiej, tzn. country, folk, blues, rock-n-roll. Koncertuje na terenie całego kraju. Popularność zdobył dzięki rozgłośniom radiowym nadającym muzykę country w Czechach, szczególnie na terenie Moraw (grupa koncertując w Czechach wykonuje piosenki w języku polskim – zrozumiałym dla publiczności). Jest stałym gościem dużych cyklicznych imprez country m.in. Pikniku Country w Bieszczadach w Lesku, Pikniku na bydgoskim Fordonie, countrowej Nocy Świętojańskiej w Siemianowicach Śląskich. Regularnie pojawia się w programach telewizyjnych. Whisky River zrealizował kilkanaście programów emitowanych przez TVP, a ostatnio grupa zadomowiła się w programie “Scena Country” emitowanym cyklicznie przez TV Polonia.
Członkowie zespołu podczas koncertów ubrani są w stroje z dzikiego zachodu, co dopełnia całość widowiska.
Prowadzący biesiadę, jak i reszta zespołu, ubrany jest w stój kowbojski wraz ze wszystkimi niezbędnymi rekwizytami. Jego zadaniem jest przeprowadzanie licznych zabaw i konkursów z uczestnikami biesiady, opowiadanie o „Dzikim Zachodzie” i utrzymanie biesiady w klimacie westernowym.

Chcesz zorganizować Biesiadę Country & Western?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com