POLECAMY

Muzyka to sztuka dźwięku. Dla Giuseppe to sztuka serca. W wieku zaledwie dziewięciu lat Giuseppe Caforio brał lekcje gry na perkusji u mistrza Salvatore Costantino, słynnego perkusisty z Taranto. W 1983 roku dołączył do zespołu miejskiego Taranto „Giovanni Paisiello”, kontynuując prywatne lekcje. To początek jego muzycznej drogi. Od 1983 roku towarzyszył piosenkarzom, grając na perkusji, a następnie współpracował z kilkoma zespołami.

Od 2005 roku pasja do muzyki prowadzi go do prywatnych lekcji śpiewu preferujących swingowy gatunek. Jego debiut piosenkarski miał miejsce w 2010 roku, kiedy dołączył do grona 10 profesjonalnych muzyków, którzy podzielili się z nim chęcią zabawy z włoskim swingiem.

W 2015 roku związał się ze swingową grupą muzyczną, a następnie zdecydował o utworzeniu własnego zespołu TerronySwing, którego członkowie chcieli bawić siebie, a przede wszystkim publiczność. TerronySwing powstał we współpracy z autorem i producentem Pino Savino.

Repertuar Beppe Swing obejmuje utwory takie jak: „Buonasera signorina”, „Eri piccola”, „Carina”, „Tu vo ‚fa’ the American”, „Malafemmena”, wykonywane z aranżacjami w stylu zespołu swingowego Renzo Arbore, Paolo Belli. W tym wszystkim towarzyszą mu profesjonalni muzycy jazzowi.

Chcesz zorganizować koncert Beppe Swing ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com