POLECAMY

Kamil Bednarek pochodzi z Brzegu, gdzie w 2008 roku z grupą znajomych, założył zespół Star Guard Muffin. Własnym sumptem wydali EP-kę „Ziemia Obiecana”. W 2010 roku Bednarek wystąpił w trzeciej edycji programu „Mam Talent!”. Choć zajął drugie miejsce, to i tak program okazał się dla młodego muzyka przepustką do kariery. Wydany jeszcze w tym samym roku debiutancki album „Szanuj” pod szyldem Star Guard Muffin odniósł wielki sukces. Wkrótce zespół się rozpadł, ale kariera Bednarka nie zwolniła. Wręcz przeciwnie. Kolejna płyta „Jestem…” podpisana już tylko przez Bednarka pokryła się potrójną platyną!

W 2013 roku Bednarek nagrał cover „Dni, których nie znamy” z repertuaru Marka Grechuty, a piosenka trafiła na ścieżkę dźwiękową do filmu „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. Teledysk, w którym muzyk reagge wcielił się w rolę stoczniowca wzbudził niemałe kontrowersje.

Wielkim hitem okazał się także owoc współpracy z przebojowym duetem Donatan i Cleo. Jesienią 2014 roku muzycy wypuścili piosenkę „Ten Czas”, która z miejsca stała się przebojem.

Chcesz zorganizować koncert Bednarka?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com