POLECAMY

Beata Noszczyńska dotychczas związana była z piosenką kabaretową i aktorską. W 1998 roku osiągnęła pierwszy poważny sukces: wygrała program „Szansa na sukces” z piosenkami Pawła Kukiza. Wśród innych wyróżnień ma na koncie także m.in. 2. nagrodę na Festiwalu Zjednoczonej Europy w Zielonej Górze (2001), 2. miejsce na Festiwalu Piosenki Francuskiej (2005) i nagrodę dziennikarzy na Festiwalu im. Anny German (2007). Współpracowała z Marylą Rodowicz, biorąc udział w nagraniu płyty „Karnawał” (2000) oraz z Zygmuntem Kuklą. Na stałe współdziała z koszalińską orkiestrą Jarosław Barów Band oraz grupą jazzową Sekcja Barowa. Do ważnych wydarzeń w działalności artystycznej należy zaliczyć główną rolę (Anny Jantar) w musicalu „Anna i Anna”, który opowiadał historię Anny Jantar i Anny German. Beata występuje między innymi z kabaretem Koń Polski, jest też członkinią poznańskiego kabaretu Pod Spodem, bierze udział w licznych przedsięwzięciach.

Niedawno Beata rozpoczęła prace nad debiutancką płytą, utrzymaną w klimatach popowych. Utwór „Nie czuję smutku” zajął 24. miejsce w eliminacjach do Konkursu Premier na Festiwalu w Opolu. Teledysk do „Nie czuję smutku” został doceniony także przez internautów, pozostając przez wiele tygodni w Top 10 list prowadzonych przez najważniejsze portale muzyczne. Klip został też zaangażowany do udziału w YACH FILM FESTIWAL 2009.

Beata śpiewa również hymny narodowe przed galami boksu transmitowanymi przez telewizję Polsat, TVP 1, Canal+.

Chcesz zorganizować koncert Beaty Noszczyńskiej ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com