POLECAMY

Barbie Boom reklamują się jako jedyne w Polsce „fatshow”. Trzy krągłe dziewczyny rozkręcają i animują imprezy na terenie całego kraju. Wszystko zaczęło się dwa lata temu w Ciechocinku, gdzie jedna z agencji artystycznych wpadła na pomysł zorganizowania show z udziałem puszystych pań. W toku poszukiwań agent artystyczny zespołu odkrył talenty, które były w stanie rozbawić publikę do łez: 23-letnią studentkę kulturoznawstwa Karolinę, 31-letnią Annę, która na co dzień zajmuje się rolnictwem oraz 37-letnią Monikę pracującą w agencji ochrony. Ideą grupy jest walka z kompleksami i wspieranie puszystych kształtów, przy jednoczesnym tworzeniu kabaretu.
Barbie Boom występują na imprezach firmowych, gminnych festiwalach i wieczorach kawalerskich. Dziewczyny są zadowolone ze swojego wyglądu, nie wstydzą się nadprogramowych kilogramów i dzięki entuzjazmowi oraz dobrej energii są w stanie zachęcić do zabawy uczestników każdej imprezy, na której się pojawiają.

Chcesz zorganizować występ grupy BarbieBoom?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com