POLECAMY

Rozpoczęcie trwającej po dzień dzisiejszy działalności artystycznej zespół datuje na rok 1993. Bliska współpraca i mecenat TV POLSAT sprzyjał od początku właściwemu rozwojowi grupy i kolejnym jej przeobrażeniom Predyspozycje w pracy z dziećmi i dla dzieci członkowie zespołu ujawnili w 1996r. po wydaniu albumu z piosenką “Pluszowy miś”. Płyta rozeszła się w ilości ponad 350 tys. egzemplarzy entuzjastycznie przyjęta przez maluchy, za co zespół został uhonorowany złotą płytą. W rok później płyta platynowa potwierdziła na dziecięcym rynku muzycznym dużą popularność “Bahamasów” i niezachwianą do dziś pozycję zespołu pośród liczących się zjawisk artystycznych tego gatunku. W czasie wieloletniej kariery artystycznej zespół brał udział w liczących się koncertowych akcjach charytatywnych pomagając dzieciom pokrzywdzonym przez los. Od listopada 2001r “Bahamas” prowadzi nowy blok dziecięcy pt. “Do ucha malucha” w TV POLSAT.

CECHY SZCZEGÓLNE – GRUPA UJAWNIŁA W SWOJEJ WIELOLETNIEJ KARIERZE SZCZEGÓLNE CECHY I UMIEJĘTNOŚCI W NAWIĄZYWANIU KONTAKTU Z PUBLICZNOŚCIĄ I ODDZIAŁYWANIU NA JEJ REAKCJE ZDOBYWAJĄC UZNANIE W ŚRODOWISKACH MUZYCZNYCH I ORGANIZACYJNYCH KONCERTÓW.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Bahamas?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com