POLECAMY

Aster to kwartet smyczkowy złożony z doświadczonych młodych muzyków. Swoją grą może uświetnić wszelkiego rodzaju uroczystości. Jest nie tylko przestrzenią, w której z pasją instrumentalistki realizują się zawodowo w muzyce, ale również – a może przede wszystkim – narzędziem, które pozwala stworzyć emocjonalną więź pomiędzy nimi a odbiorcami, czy pomiędzy uczestnikami wyjątkowych wydarzeń w życiu, do których udziału mają zaszczyt być zapraszane. Ich intencją jest nie tylko zaproponowanie Państwu wysokiej próby oprawy muzycznej, ale również realizowanie zindywidualizowanego programu dopasowanego do Państwa oczekiwań i gustów.

Kwartet smyczkowy Aster to zespół, który tworzą pełni pasji zawodowi muzycy:

Anna Korczyńska i Agata Front – skrzypce
Maria Korczyńska –  altówka
Karolina Humaj –  wiolonczela

Muzyka grana na żywo przez kwartet smyczkowy to idealne dopełnienie wielu ważnych wydarzeń. Wzbogaca zarówno śluby i konferencje, huczne uroczystości i kameralne przyjęcia, doskonale się również sprawdza jako… zaręczynowa niespodzianka pod oknem ukochanej.

Kwartet posiada w repertuarze zarówno muzykę rozrywkową, filmową jak i dzieła muzyki klasycznej, te bardziej i mniej znane. Formę i program występu dopasowuje do charakteru wydarzenia, oraz życzeń klientów – muzyka kwartetu doskonale sprawdzi się zarówno jako eleganckie tło dla uroczystych wydarzeń, jak i jako samodzielny, wyszukany punkt programu – koncert.

Chcesz zorganizować koncert kwartetu Aster ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com