POLECAMY

Z zawodu aktor, z pasji wokalista. W 2004 ukończył studia aktorskie PWST we Wrocławiu. Zadebiutował w 2001 roku na scenie w musicalu „Metro” i już od wielu lat jest związany z teatrem Studio Buffo. Popularność zdobył grając m.in. w serialach „Na dobre i na złe”, „Fala zbrodni” „Pierwsza miłość”. Od września 2008 roku mogliśmy podziwiać jego wokalny kunszt w programie „Jak Oni śpiewają”, gdzie został zwycięzcą show zdobywając Brylantowy Mikrofon. W 2009 roku był zapraszany do udziału w widowiskach muzycznych takich jak: koncert sylwestrowy z Polsatem, preselekcje do konkursu Eurowizji TVP1, Eska Music Awards 2009, festiwal TOP Trendy w Sopocie, na których miał okazję występować w duecie z gwiazdami takiego formatu jak Edyta Górniak, Violetta Villas, Irena Santor czy Halina Frąckowiak. Poza studiem można Artura usłyszeć na scenie muzycznej.
Podczas koncertu prezentuje ulubione piosenki, które miał okazje wykonywać w „Jak Oni śpiewają” oraz najnowszego hitu telewizyjnego emitowanego w TVP Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”, w repertuarze znajdują się również piosenki, które zostały skomponowane na jego solową płytę.

Chcesz zorganizować koncert Artura Chamskiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com